1. Nabożeństwa majowe od środy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00
  2. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i o 17.30.
  3. W piątek 3 maja będziemy gościć w naszej wspólnocie ks. Rafała Kipigrocha – misjonarza z Peru. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na jego działalność misyjną.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota maja. Spowiedź pierwszopiątkowa w trakcie każdej mszy św. Odwiedziny u chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w środę 1 maja od godz. 9.00.
  5. Próba dla dzieci przed I Komunią św. w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18.30.
  6. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewnej wspólnoty uwielbienia.
  7. Dziękuję paniom za posprzątanie świątyni i przygotowanie jej do dzisiejszej uroczystości. Składam podziękowanie dla parafian z ul. Krasickiego 39, 11 Listopada 23D, Północnej 50 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  8. Kończy się czas tzw. wypominków półrocznych, kto chciałby przedłużyć tę modlitwę kościoła za swoich bliskich zmarłych do listopada zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  10. Wszystkim Parafianom, szczególnie solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego, oraz opieki świętych patronów.