Strona www.parafia-kowalowiec.pl skierowana jest do mieszkańców Radomska, a szczególnie społeczności Kowalowca czyli mieszkańców terytorium parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku.

Wszelkie prawa do materiałów znajdujących się na www.parafia-kowalowiec.pl są zastrzeżone. Treści prezentowane na stronie opracowywanym przez administratora strony i parafie Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku podlegają ochronie praw autorskich. Zabrania się kopiowania, wprowadzania zmian oraz wykorzystywania do celów komercyjnych i innych których zabrania Prawo Autorskie materiałów zgromadzonych na portalu bez zgody wydanej przez właściciela i administratora strony.

Przygotowane treści można wykorzystywać wyłącznie do własnego użytku. Nie wszystkie zdjęcie i treści użyte na stronie są własnością twórców stron. Prawa do nich posiadają podmioty, które je udostępniły na potrzeby witryny. Zdjecia i treści te zostały odpowiednio podpisane.