Niedziela 24. 03.2024 Niedziela Palmowa
7.00 + Kazimierza Buchtę
9.00 + Józefę i Stanisława Masiarek
11.00 o Boże błog. dla Adama Żurka z racji 40. rocznicy urodzin – od żony i syna Ksawerego z babcią
15.45 DPS
17.15 Gorzkie Żale
17.30 + Tadeusza Piotrowskiego w 11. roczn. śm., Władysławę i Kazimierza Piotrowskich
Poniedziałek 25. 03. 2024 Wielki Poniedziałek
7.00 + Ewę Bełzo – od Doroty i Bogusi
18.00 + Piotra i Wojciecha Siwek – od rodziny Cyran
Wtorek 26. 03.2024 Wielki Wtorek
7.00 + Zofię Jambor – od sąsiadów Marii i Juliana Kuliś z rodziną
18.00 + Grażynę Klimczyk – od chrześniaka Przemysława z rodziną
Środa 27. 03.2024 Wielka Środa
7.00 + Ewę Bełzo – od Eweliny i Zbigniewa Opiela z rodziną
18.00 NOWENNA
O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ireny z racji 85. rocznicy urodzin
+ Aleksandra Popiołka – od rodziny Woźniaków z Radziechowic
+ Marcina Dziegieć – od kolegi Tobiasza z żoną Katarzyną i koleżanki Dominiki
+ Irenę Wawrzyniak – od rodziny Karoniów
+ Barbarę Jędrasiak w 2. roczn. śm.
+ Mariannę Wyrębską – od sąsiadów Piwońskich
+ Otolię Zbroja – od Bożeny i Andrzeja Kusek z rodziną
+ Edmunda Pioruńskiego – od rodziny Garczyńskich
+ Krystynę Zbroja – od siostrzenicy Anny
+ Jadwigę Kępińską w 1. roczn. śm. – od córek Joli i Ewy
+ Ewę Bełzo – od synowej Jolanty z dziećmi
+ Katarzynę Szyller – od babci
+ Eugeniusza Rakowskiego – od sąsiadki Grażyny
+ Danutę Kozłowską – od rodziny Irzyk i Niteckiej
+Małgorzatę Smużyńską-Dziubałtowską – od chrześnicy Zuzi z mamą i dziadkiem
+ Mariannę Wojtalę – od syna Michała
+ Czesławę w 14. roczn. śm. i Jana w 64. roczn. śm. Ościk, Mirosława i Tadeusza Szalińskich
+ Barbarę Staniszewską w 3. roczn. śm. – od córek Bożeny i Doroty
+ Tadeusza Zatorskiego – od Beaty i Adama Bugajczyk
+ Władysława Nogaja w 5. roczn. śm. – od siostry Małgorzaty z rodziną
+ Kazimierza Machowczyka w 9. roczn. śm.
+ Zygmunta Żurka w 30. roczn. śm. – od córki, syna i synowej
+ Czesława Ciarkowskiego- od uczestn. pogrzebu
+ Waldemara Szczerbińskiego – od uczestn. pogrzebu
Czwartek 28. 03. 2024 Wielki Czwartek
18.00 + Reginę Majczak w 2. roczn. śm. – od rodziny
18.00 + Zenona Oleszkiewicza – od wnuków Marii i Jana
Piątek 29. 03. 2024 Wielki Piątek
9.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
Sobota 30. 03.2024 Wielka Sobota
20.00 + Józefę Dziadkiewicz w 40. roczn. śm., Grzegorza Dziadkiewicza w 25. roczn. śm., Teresę i Stanisława Dziadkiewiczów, Władysławę i Józefa Dygudaj, Jana Stramskiego w 10. roczn. śm., Helenę Majewską
20.00 + Marię, Władysława i Tadeusza Szymczaków
Niedziela 31. 03.2024 Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
7.00 Rezurekcja – za Parafian
9.00 + Jadwigę i Stanisława Stramskich, Wandę i Jerzego Balcerskich, babcię Teofilę i dziadka Władysława Koziorowskich, prababcię Antoninę i pradziadka Edwarda Koziorowskich, babcię Annę i dziadka Stefana Balcerskich – od Katarzyny i Rajmunda
11.00 dziękczynno-błagalna w intencji Rafała z racji 39. rocznicy urodzin – od mamy
15.45 DPS
17.30 + Walerię Piskorz – od syna Zdzisława