Niedziela 19. 05.2024 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 o Boże błog. i potrzebne łaski dla Wiesławy i Tomasza z racji 40. rocznicy ślubu – od córek z rodz.

9.00 + ks. Prałata Stefana Jachimczaka w 3. roczn. śm. – od brata Ryszarda z rodziną

11.00 I Komunia Święta

15.45 DPS

17.00 Nabożeństwo majowe

17.30 + Witolda Fularę w 1. roczn. śm. – od siostry Zofii z mężem

 

Poniedziałek 20. 05. 2024 Święto NMP Matki Kościoła

7.00 + Sabinę Załóg – od Grzegorza Kozieł z synem

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Władysława i Danutę Kobielskich

 

Wtorek 21. 05.2024

7.00 + Henrykę Smużyńską – od bratowej Danuty z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 o Boże błog. i potrzebne łaski dla o. Marcina w rocznicę święceń kapłańskich

 

Środa 22. 05.2024

7.00 o Boże błog. dla ks. Proboszcza z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 NOWENNA

O Boże błog. dla dzieci pierwszokomunijnych – od wychowawców i katechetki

+ Tadeusza Stawskiego, Beatę Stawską

+ Otolię Zbroja – od Małgorzaty, Pawła i Kamila Kępa

+ Krystynę Zbroja – od rodzin Zbroja i Majdeckich

+ Katarzynę Szyller – od brata Zdzisława z rodziną

+ Mariannę Wojtalę – od Artura Ciupińskiego z dziećmi

+ Elżbietę Czyż – od sąsiadów z ul. Warszawskiej

+ Henryka Osieckiego – od rodziny Zatorskich

+ Sabinę Załóg – od Janusza z rodziną

+ Krystynę Grabarczyk – od sąsiadów z ul. Dzielnicowej

+ Józefa Szarugę – od rodziny Szarugów z Kielc

+ Krystynę Ososińską – od Marii Zasady z rodziną

+ Andrzeja Buchtę w 1. roczn. śm., zm. z rodz. Buchtów

+ Łucję Staniszewską – od sąsiadów Małków i Borowieckich

+ Pawła Rateckiego – od uczniów z klasy 3B z wychowawczynią i rodzicami

+ Leszka Majdzika – od sąsiadów Małków

+ Marka Kisiołka – od chrześnicy Małgosi z rodziną

+ Krzysztofa Konopkę – od siostry Elżbiety z rodziną

+ Mariusza Gruchałę – od Wiesławy Krakowskiej

+ Teresę Dziegieć – od syna Dariusza z rodziną

+ Witolda Zasępę, Barbarę Zasępa, Ewę Pędzik

+ Adama Osiewicza – od Krzysztofa Wąsika z córkami

+ Eugeniusza Rakowskiego – od Agnieszki i Tomka z rodziną

+ Barbarę Gortat – od Janiny Wieloch z dziećmi

+ Krystynę Rochowską – od uczestn. pogrzebu

+ Stanisława Tulejskiego – od siostry Teresy

+ Grażynę Cieślak – od pracowników firm „Polkomtel” i „Polsat-Box” z ul. Krasickiego

+ Barbarę Staniszewską – z okazji Dnia Mamy – od córek Bożeny i Doroty

 

Czwartek 23. 05. 2024 Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 + Annę Kołton – od córki z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Tadeusza Kempę – od rodziny Ciesielskich

 

Piątek 24. 05. 2024 Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

7.00 + Janinę Kozłowską – od dyrekcji i księgowych Szkół Rolniczych ze Strzałkowa i Mroczkowa Gościnnego

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Zenona Oleszkiewicza – od Jadwigi Kluska z rodziną

 

Sobota 25. 05.2024

7.00 + Krystynę Grabarczyk – od męża, córki Joanny z mężem i syna Dariusza z żoną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Grażynę Klimczyk – od rodziny Żywiołków z Poraja

 

Niedziela 26. 05.2024 Uroczystość Najświętszej Trójcy

Dzień Matki

7.00 + Janinę Karczewską – od córek

9.00 + Helenę i Adama Szczęsnych, Genowefę i Wacława Szczegodzińskich, zm. z rodz. Szczęsnych i Szczegodzińskich

11.00 Rocznica I Komunii Świętej

15.45 DPS

17.00 Nabożeństwo majowe

17.30 + Kazimierę Łacisz – od córki Barbary

Dodaj komentarz