1. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 – Suma za Parafian; 16.00 – DPS; 17.30. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  2. Z racji przypadającego dzisiaj wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących – po każdej mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiary z tej racji składane są przeznaczone na pomoc dla polskich misjonarzy.
  3. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP, w czwartek wspomnienie św. Marty, w sobotę wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
  4. Za tydzień w niedzielę „Dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach …” Zbiórka ofiar do puszek po każdej Mszy Świętej.
  5. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła.
  6. Zapowiedzi przedślubne:

Bartłomiej Pawelec zam. w par. tut. i Aleksandra Jaguś zam. w par. Nawiedzenia NMP w Strzałkowie zap. II

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”, a dla dzieci dwumiesięcznik „Moje Pismo Tęcza”.
  2. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  3. Okazja do spowiedzi przed mszą św. o godz. 18.00
  4. Wszystkim Parafianom i Gościom, solenizantom i jubilatom nadchodzących dni, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.