1. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Początek Tygodnia Misyjnego w Kościele.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i czwartek.
  3. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych, wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, w środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  4. We wtorek o godz. 20.00 spotkanie modlitewnej Wspólnoty Uwielbienia.
  5. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła.
  6. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na inwestycje w kościele. W ubiegłą niedzielę do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia, została złożona kwota 500 zł. Dzisiaj ofiary do puszki składamy na potrzeby misjonarzy.
  7. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku pod chórem.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  9. Bardzo prosimy o zachowywanie w kościele wymogów sanitarnych określonych przez Sanepid, a mianowicie zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą.
  10. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom, szczególnie solenizantom i jubilatom nadchodzących dni składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.