1. Kalendarz Liturgiczny:

– we wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

– w czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

1. Ofiary dzisiaj złożone na tacę są przeznaczone na inwestycje w kościele.
  2. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, Ks. abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane ofiary do puszki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  3. Dziękuję paniom za posprzątanie świątyni i przygotowanie jej do dzisiejszej uroczystości. Podziękowanie dla parafian z ul. Słowackiego 106, Krasickiego 57, Wspólnej 2, Dembowskiego 14, Kopernika 6, Gołębiej 3 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  5. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  6. Wszystkim Parafianom, w sposób szczególny solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, Szanownym Babciom i Dziadkom, którzy w czwartek i piątek będą obchodzić swoje święto, życzenia błogosławieństwa Bożego, oraz opieki świętych patronów.