1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 comiesięczne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii św.
  2. Kalendarz Liturgiczny:
    – w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata
    – w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    – w piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  3. Ofiary dzisiaj złożone na tacę są przeznaczone na inwestycje w kościele.
  4. W poniedziałek pierwsze spotkanie koła biblijnego w naszej wspólnocie parafialnej. Chcemy przez spotkania koła biblijnego nauczyć się wspólnie, jak czytać Pismo Święte, jak zrozumieć zapisane wiele wieków wcześniej Słowa samego Boga i jak nimi żyć w naszej codzienności. Uważna, wspólna lektura, wyjaśnienie tekstów oraz modlitwa to momenty, przez które Biblia naprawdę staje się Księgą Życia, Światłem na ścieżce życia i Spotkaniem z Jezusem Chrystusem – Żywym Słowem. Spotkania biblijne odbywać się będą co dwa tygodnie w poniedziałek po wieczornej mszy św. w sali na plebanii.
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. W piątek zakończyliśmy odprawianie mszy św. o Boże błog. dla Parafian, w sobotę odwiedziliśmy z błogosławieństwem kolędowym rodziny na zaproszenie, w najbliższą sobotę również odwiedziny parafian na zaproszenie.
  6. Dziękuję paniom za posprzątanie świątyni i przygotowanie jej do dzisiejszej uroczystości. Podziękowanie dla parafian z ul. Heweliusza 1, Grota-Roweckiego 38, Kopernika 7, Wróblewskiego 29, Orkana 5 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  8. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie parafia-kowalowiec.pl
  9. Wszystkim Parafianom, w sposób szczególny solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, Szanownym Babciom i Dziadkom, którzy w piątek i sobotę będą obchodzić swoje święto, życzenia błogosławieństwa Bożego, oraz opieki świętych  patronów.
  10. W ostatnim czasie pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Grzegorza Skalskiego, Zofię Tyl, Edwarda Knapa, Stanisława Chądzyńskiego, Teresę Popiołek Polećmy ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…