1. Dzisiaj o godz. 11.00 msza św. i później spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci do I komunii św. połączone z prezentacją strojów do I komunii św. dla dziewczynek i chłopców.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i czwartek.
  3. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Łukasza, ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, w środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  4. W piątek 22 października Grzegorz zaprasza na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania:
    – klasy VII Szkoły Podstawowej – godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe
    – klasy I ponadpodstawowe – 17.30 nabożeństwo różańcowe, Msza św. i po mszy spotkanie w Sali na plebanii.
  1. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na inwestycje w kościele. W ubiegłą niedzielę do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia, została złożona kwota 700 zł. Za tydzień z racji niedzieli misyjnej możliwość złożenia ofiary do puszki na potrzeby misjonarzy.
  2. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku pod chórem.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  4. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie parafia-kowalowiec.pl
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom, szczególnie solenizantom i jubilatom nadchodzących dni składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.