1. Msze św. w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.00 ; 16.00 – DPS; 17.30. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  2. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. We wtorek o godz. 20.00 spotkanie modlitewne Wspólnoty Uwielbienia.
  4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu I piątek i sobota m-ca lipca. Okolicznościowe nabożeństwa po rannej mszy św. Spowiedź pierwszopiątkowa o 7.00 i od 17.30. Odwiedziny u chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00
  6. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Dziękuję parafianom z ul. Sklepowej 20 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  8. W czasie wakacji od jutra kancelaria parafialna będzie czynna po mszy św. wieczornej do godz. 19.00, w sobotę od godz. 9.00 do 10.00. W ważnych sprawach losowych prosimy o kontakt telefoniczny.
  9. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom, dzieciom i młodzieży na czas odpoczynku wakacyjnego, solenizantom i jubilatom nadchodzących dni, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.