1. Dziś 7. Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 – Suma za Parafian; 13.30 – DPS; 16.00 – dla dzieci i 17.30
  2. Pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach” przebiegać będzie tegoroczny Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, który rozpoczyna się dzisiaj. Wielkim apostołem tej sprawy był kard. Stefan Wyszyński.
  3. W środę Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post. Tego dnia zachowujemy post ścisły tzn. ilościowy i jakościowy. Msze św. o 7.00; 9.00 i 18.00. Na każdej mszy św. obrzęd posypania głów popiołem.
  4. W piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, po nabożeństwie msza św. Wzorem lat ubiegłych ofiary zbierane w czasie nabożeństwa będą przeznaczone na kwiaty do grobu Pańskiego.
  5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Po nabożeństwie msza św. bez kazania.
  6. Za tydzień 1 marca na mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie i wręczenie Krzyży dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. w ramach duchowego przygotowania do tej uroczystości.
  7. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”, podejmujący aktualne sprawy Kościoła i naszej Ojczyzny
  8. Składamy podziękowanie dla pań za posprzątanie kościoła, Dziękuję parafianom z ul. Słowackiego 24, Słowackiego 74, 11 listopada 4A/17, Poprzecznej 16, Słowackiego 87, 11 listopada 4A/40.41.42 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  9. Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Bujak, kawaler, zam. w Parafii św. Jakuba Ap. w Krzemienicach, diec. łowicka i

Emilia Wolska, panna, zam. w parafii tutejszej – zap. II

Mateusz Zielonka, kawaler, zam. w Parafii Michała Archanioła w Blachowni i

Magdalena Janik, panna, zam. w parafii tutejszej – zap. I

1. Intencje mszalne…
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom, szczególnie solenizantom i jubilatom nadchodzących dni składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.