1. W kalendarzu liturgicznym w środę wspomnienie, św. Wincentego a Paulo, prezbitera, w czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika, dzień imienin naszego Księdza Arcybiskupa, w piątek Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  2. W czwartek 28 września w Radomsku w Parafii św. Lamberta będą relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Program uroczystości w gablotach informacyjnych.
  3. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania – klasy VIII – w piątek po mszy św. wieczornej o godz. 18.30 w Sali na plebanii.
  4. W sobotę 30 września w MDK o godz. 18.30 odbędzie się koncert pt: „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”. Wstęp wolny.
  5. W przyszłą niedzielę 1 października na mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie różańców i książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I komunii św.
  6. Nabożeństwa różańcowe od 1 października codziennie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży w poniedziałek i czwartek.
  7. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Podziękowanie dla parafian z ul. Dembowskiego 22 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela” oraz kwartalnik ”Magazyn Kościół-Dziedzictwo-Ojczyzna”
  9. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie parafia-kowalowiec.pl
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom, solenizantom i jubilatom nadchodzących dni, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.
  11. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. + Mariannę Burda i Tadeusza Wieczorka. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz