1. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP,
  2. Z racji przypadającego w czwartek wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących – dzisiaj po każdej mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiary z tej racji składane są przeznaczone na pomoc dla polskich misjonarzy.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  4. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  5. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Dziękuję parafianom z ul. Grota Roweckiego 28, Dembowskiego 16, Brzeźnickiej 61i/20, Brzeźnickiej 36/45, Brzeźnickiej 116 za złożenie ofiary na sprzątanie kościoła.
  6. Okazja do spowiedzi przed mszą św. o godz. 18.00, kancelaria parafialna czynna po wieczornej mszy św.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom, solenizantom i jubilatom nadchodzących dni, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.
  8. W ostatni czasie pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. + Krzysztofa Jamroza, Zofię Mazurkiewicz, Cezarego Bielawę, Witolda Piotrowskiego, Roberta Kułagę. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…