1. Dziś tzw. Niedziela Biblijna. Rozpoczyna się w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który ma na celu zainteresowanie i zmobilizowanie katolików do czytania Pisma Świętego.
  2. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewnej wspólnoty uwielbienia.
  3. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania :
    – klasy VI – czwartek godz. 18.30
    – klasy VII – piątek godz. 18.30
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  5. Zapowiedzi przedślubne:Dominik Dziegieć, zam. w Parafii św. Rocha w Radomsku i Dominika Bartocha, zam. w parafii tutejszej – zap. I
  6. Wspólnie z przedstawicielami Wspólnot Ołtarzowych została podjęta decyzja o zakupie nowych ołtarzy na Boże Ciało na wzór zakupionego w zeszłym roku III ołtarza. Zostaną również wykonane nowe stojaki na brzózki przy ołtarzach. Dzisiaj możliwość złożenia ofiary do puszki na ten cel.
  7. Intencje mszalne i ogłoszenia w gablotach informacyjnych i na stronie www.parafia-kowalowiec.pl
  8. Wszystkim Parafianom, szczególnie solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego, oraz opieki świętych patronów.